تبلیغات
شهید حسادت

شهید حسادت
بحثی پیرامون علل شهادت اولین شهید حسادت و یکی از مظلومان بزرگ تاریخ رسول اکرم حضرت محمد مصطفی (ص)
نویسندگان

مى گویند ریسمان دروغ كوتاه است ، لذا این روایت ، غذا آوردن عبدالله بن فهیره چوپان أبوبكر و فرزندش عبدالله بن أبوبكر را براى رسول خدا صلّى الله علیه و آله در غار تكذیب مى نماید . زیرا غذا از آسمان به غار نازل مى شد !

و عایشه نیز احادیث بسیارى براى پیشبرد منافع و مصالح پدر خود ذكر نمود ، رجال حزب قریش نیز چنین كردند . و از جمله روایات ساختگى كه عایشه خانم در این جولانگاه گفته این حدیث مى باشد : براى راه رسول خدا صلّى الله علیه و آله و أبوبكر گوسفندى پخته تهیّه كردیم و اسماء غذا را محكم بست (464) .

و عایشه خانم كه روش سیاسى و دینى پدرش را بسیار دوست مى داشت ، هر روایتى كه فضیلتى براى پدرش ایجاد مى كرد به دروغ وضع مى نمود ، زیرا گفته اند دوست داشتن چشم و گوش را از كار مى اندازد و انسان را كور و كر مى نماید ، عایشه پدر خود را بر رسول خدا صلّى الله علیه و آله ترجیح مى داد و بیشتر دوست مى داشت .

اما سؤال مطرح شده این است كه : چگونه رسول خدا صلّى الله علیه و آله كه از دست قریش فرار مى كرد ، و از ناحیه مشركین رانده مى شد ، در حین فرار از گردنكشان قریش گوسفند پخته اى را آنهم با پوست با خود حمل مى كرد .

و آیا احدى از مردم ، معقول مى داند یك نفر فرارى در حین فرار از دست دنبال كنندگان ، اقدام به حمل گوسفندى پخته نماید ؟ !

و سیاست مردان أبوبكر و عمر و عثمان را در هر واقعه اى كه در آن فضیلتى وجود داشت ، به دروغ و نیرنگ وارد مى نمودند ، و فضائل دیگر صحابه را سلب نموده ، و به سرقت مى بردند ، و اهل سقیفه را از هر حادثه و واقعه اى كه در آن حتى اندك بد نامى وجود داشت دور مى داشتند ، گرچه عملا در آن حادثه حاضر بوده و شركت داشتند .

و این مطلب ما را بر آن مى دارد تا در اعمال و افعال هواپرستان و متعصّبین تردید نموده ، و روایات ساختگى آنها را نادرست بشماریم ، و در رأس این مردان هواپرست و فرقه گرا عمّال دستگاه حكومتى بنى امیّه مى باشند .


[464] ـ سبیل الهدى و الرّشاد ، صالحى شامى 233 ج 3 .
برچسب ها: أحادیث ساختگى، روایات ساختگى،
[ جمعه 12 خرداد 1391 ] [ 07:32 ق.ظ ] [ سینا علی نسب ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


این وبلاگ گامی است کوچک در جهت روشنگری روشها و دفعات و نتیجه سوء قصدهایی که برای پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد (ص) بوسیله خلفای راشد و برخی نزدیکان ایشان که از دشمنان واقعی و ماری در آستین بودند بوقوع پیوسته است

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
ابزارهای مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب